تماس
09150061008
مشهد ، بین وکیل آباد 36 و 38
info@khodrobarbia.com

خودروبر در مشهد

خودروبر مشهد پاسخگو 24 ساعته
09150061008
خودروبر در مشهد

خودروبر مشهد

خودروبر در مشهد خدمتی است که شرکت خودروبر بیا با سابقه درخشان 18 ساله در عرصه حمل و نقل و امداد خودرو در استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد خدمات حرفه ای را با کادر مجرب خود ارائه میکند .

اگر به دنبال خودروبر در مشهد، یدک کش در مشهد، امداد خودرو در مشهد و یا  جرثقیل حمل خودرو در مشهد و شهرستان ها هستید مجموعه درستی را انتخاب کردید. ما در کنار شما هستیم تا با خیال آسوده خودروی خود را حمل نمایید.

خدمات جابجایی خودرو بین شهری و بین استانی

ما در کنار شما هستیم تا با آرامش خودروی خود را در شهر مشهد حمل نمایید.

خودروبر به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته

درباره شرکت ما ~

انتخاب بهترین شرکت حمل و جابجایی خودرو

خودرو بر بیا یک شرکت معتبر در زمینه جابجایی خودرو به صورت استاندارد میباشد.

برای در یافت خدمات همین الآن تماس بگیرید

جابجایی خودرو
به صورت تضمینی

ارائه خدمات
24/7

تماس با پشتیبانی
09399801008

 

 

18 سال تجربه ما در حمل خودرو

1300
سال
تاسیس
1700 +
تا الآن
جابجایی خودرو
35 +
تعداد
شهر ها
6200 +
تا الآن
امداد خودرو

 

 

خودروبر شهر مقدس مشهد

شهر مقدس مشهد با جمعیت بیش از 3 میلیون نفر یکی از پرجمعیت ترین شهر های ایران میباشد . حرم مطهر امام هشتم علی ابن موسی الرضا (ع) مشهد را درلیست  شهر  های زیارتی و توریستی قرار داده است که این امر موجب میشود که حجم مسافرت ها به این شهر بسیار زیاد شود و آمار ها ورود 25 میلیون مسافر را ثبت کرده اند .

قطعا این حجم از سفر و جمعیت شهری سوانح رانندگی شهری وجاده ای وحتی آمار معیوب شدن خودرو را افزایش داده است . تمامی این عوامل نیاز مند وجود شرکت های معتبر برای حمل خودرو در مشهد می باشد.

شرکت خودروبر بیا به صورت تضمینی نسبت به جابجایی خودرو در شهر مقدس مشهد و دیگر شهرستان ها با در نظر گرفتن استاندارد های لازم افتخار همکاری با مجموعه هایی از قبیل نیروی انتظامی و تعمیرگاه های معتبر را دارد.

خودروبر مشهد با توجه به شرایط شهری نیازمند خودروبر های استاندارد ، تجهیزات و ادوات به روز ، بهری مندی از نیروی مجرب ، سرعت عمل بالا ، و پاسخگویی سریع  می باشد.

هم اکنون برای جابجایی خودرو خود به هر مقصدی با کارشناسان شرکت خودروبر بیا تماس بگیرید.

هرگز این مورد را از خاطر نبرید که گاهی یک اشتباه کوچک در انتخاب خودروبر میتواند عواقب بسیار بدی را رقم بزند. در شهر مشهد شرکت های گوناگونی هستند که خدمت خودروبر را  ارائه میدهند ولی همه آنها قابل اعتماد نمی باشند.

نکات بسیاری پیرامون یک خودروبر معتبر وجود دارد که نباید از توجه به آن قافل شد:

1-  حمل خودرو احتیاج به بیمه دارد که در صورت بروز مشکل تمامی هزینه ها توسط اداره بیمه پرداخت شود.

2-  خودروبر ها تشکیل شده از دو نوع می باشند خودروبر، رو باز و خودروبر رو بسته!

3-  جرثقیل های حمل خودرو به خصوص در شهر مشهد باید با توجه به بار ترافیکی، در سریعترین زمان ممکن خدمت رسانی نمایند.

4- عقد قرارداد پیش از حمل خودرو یکی از ضروریات خودروبر هاست و اگر خودروبری این کار نکند از اعتبار خویش کاسته.

5- هرگز از افراد غیرمتخصص درخواست حمل خودرو و ماشین خود را نداشته باشید زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به وسیله نقلیه شما بزنند.

6- جاده های مشهد حاوی بار ترافیکی بسیاری است و داشتن چندین خودروبر و جرثقیل حمل خودرو توسط این شرکت زمان خدمت رسانی را به حداقل کاهش داده است.

خودروبر بیا 24 ساعته در کنار شما

7- یکی از مواردی که برای افراد دغدغه است مسئله هزینه حمل خودرو می باشد که مجموعه خودروبربیا تضمین کمترین قیمت را در بین همکاران خود دارد.

8- اگر تصمیم حمل خودروی خود به سایر شهرها را دارید میتوانید از جرثقیل های حمل خودروی ما استفاده نمایید.

9- اگر ماشین شما روشن نشد، میتوانید از کارشناسان ما به طور رایگان مشاوره بگیرید اگر مشکل رفع نشد آن زمان خودروبر های ما به محل اعزام میشوند.

اگر در قصد همکاری با مجموعه خودروبر بیا را دارید میتوانید با شماره 09150061008 تماس گرفته و با جناب حشمتی صحبت نمایید. ما برآنیم که خدمات حمل خودرو در مشهد، امداد خودرو مشهد، جرثقیل حمل خودرو مشهد و یدک کش مشهد را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

در نهایت از شما زائران و همشهریان مشهدی تقاضا داریم اگر نکته ای، پیشنهاد و یا انتقادی پیرامون مجموعه خودروبر در مشهد دارید به ما انتقال دهید.